BNRK/N Obrączki 5zst na Serwetki CHRISTMAS RIBBON

« Przejdź do poprzedniego produktu Przejdź do następnego produktu »
Kod produktu: BNRK/N

Cena brutto produktu : 180.00 zł 100.00 zł

Suma Ilość:
el alt el alt
el alt el alt

Obrączki z  porcelany z motywem świątecznym - komplet 5 szt

wymiary 5.5x3.2cm

Porcelana kostna (Fine Bone China) angielskiej firmy Roy Kirkham

Fine Bone China - mieszanka  spopielonych kości bydła, kaolinu i skalenia (Bonekość, China- potocznie porcelana) jest wysoko jakościowym materiałem ceramicznym. Niezwykle mocnym, jednocześnie lekkim, co pozwala na wytwarzanie produktów bardziej eleganckich i trwałych. Czysta barwa bieli, przejrzystość i wytrzymałość mechaniczna dają możliwość bogatej kolorystycznie i szczegółowej dekoracji na wytwarzanych produktach.

Firma Roy Kirkham łączy tradycyjne techniki wyrobu porcelany z nowoczesną technologią co gwarantuje wyroby o najwyższej jakości. Marka RK jest kojarzona z typowo angielskimi wzorami oraz wieloma innowacyjnymi i stylowymi produktami.

Rodzinny biznes zapewnia wysokiej jakości usługi i gwarancje, że wszystkie wzory są specjalnie kreowane i wykorzystywane wyłącznie przez markę RK, chronione prawem autorskim, a produkty są wytwarzane zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami.

Wszystkie produkty Roy Kirkham są zgodne z przepisami bezpieczeństwa żywności, mogą być używane w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach (z wyjątkiem tych dekorowanych metalami szlachetnymi).


Copyright (c) 2020 - Epoka Stylowe Wnętrza