RK/MUG/S Kubek Seashore1

« Przejdź do poprzedniego produktu Przejdź do następnego produktu »
Kod produktu: RK/MUG/S

Cena brutto produktu : 54.00 zł 37.80 zł

Suma Ilość:
el alt el alt
el alt el alt

Kubek 330ml wys. 9 x 8.6cm, Porcelana Kostna (Fine Bone China) angielskiej firmy Roy Kirkham.

Fine Bone China - mieszanka  spopielonych kości bydła, kaolinu i skalenia (Bonekość, China- potocznie porcelana) jest wysoko jakościowym materiałem ceramicznym. Niezwykle mocnym, jednocześnie lekkim, co pozwala na wytwarzanie produktów bardziej eleganckich i trwałych. Czysta barwa bieli, przejrzystość i wytrzymałość mechaniczna dają możliwość bogatej kolorystycznie i szczegółowej dekoracji na wytwarzanych produktach.

Firma Roy Kirkham łączy tradycyjne techniki wyrobu porcelany z nowoczesną technologią co gwarantuje wyroby o najwyższej jakości. Marka RK jest kojarzona z typowo angielskimi wzorami oraz wieloma innowacyjnymi i stylowymi produktami.

Rodzinny biznes zapewnia wysokiej jakości usługi i gwarancje, że wszystkie wzory są specjalnie kreowane i wykorzystywane wyłącznie przez markę RK, chronione prawem autorskim, a produkty są wytwarzane zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami.

Wszystkie produkty Roy Kirkham są zgodne z przepisami bezpieczeństwa żywności, mogą być używane w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach (z wyjątkiem tych dekorowanych metalami szlachetnymi).

Produkt wykonany z porcelany kostnej wyprodukowany przez angielską firmę Roy Kirkham.


Copyright (c) 2019 - Epoka Stylowe Wnętrza